Svatební oznámení
© 1991 - 2020 Studio GALAXYS


 

Kontakt

 

Studio Galaxys

Na Hledíku 286

Staré Hradiště

533 52

603 478 039

galaxys@email.cz

 

 

 

Důležité

 

Ceník

Katalog fontů

Způsob objednání

Obchodní podmínky

Doprava a platba

Ochrana os. údajů

 

 

Další služby

 

Novoročenky

Promoční oznámení 

Jiné tiskoviny

Doprava a platbaI. Způsob dopravy a dodání

1. Dodací lhůty a způsob zaslání tištěných oznámení

Zboží je odesláno ihned po vytištění a zkompletování zakázky, případně po uhrazení zálohové faktury, pokud byla vystavena. Zakázku zpravidla expedujeme 5 až 8 dnů od schválení korektury. O termínu odeslání budete informováni v e-mailu. Hotovou zakázku zasíláme prostřednictvím České pošty buď formou dobírky, nebo v případě platby předem na účet, jako doporučenou zásilku. Cena za poštovné a balné je uvedena v ceníku, případně přímo v objednávce, kde je součástí kalkulátoru celkové ceny zakázky.

2. Převzetí zásilky

Před převzetím zásilky od dopravce musí příjemce zkontrolovat, zda zásilka nemá poškozený obal nebo jiné zjevné poškození obalu či obsahu zásilky. V případě zjevného poškození příjemce musí ihned na místě sepsat zápis o škodě. Poškozený obal nemusí vždy znamenat i poškozený obsah zásilky, proto je lepší se ujistit o jeho stavu. V případě zásilky na dobírku, dopravce vybere finanční částku odpovídající výši objednávky a svým podpisem potvrdíte převzetí zásilky. V případě zásilky placené převodem na účet, dopravce předá zásilku a vy pouze potvrdíte její převzetí.

3. Dodací lhůty a způsob zaslání elektronických oznámení

Elektronické svatební oznámení zasíláme jako přílohu na e-mail uvedený v objednávce po připsání platby na náš účet.II. Způsob platby

1. Na dobírku

Zboží Vám bude zasláno prostřednictvím České pošty. Termín expedice Vám zašleme na e-mail uvedený v objednávce. Platba proběhne při předávce zásilky.

2. Bankovním převodem - platba předem na účet

Při volbě platby bankovním převodem od nás obdržíte výzvu k platbě a variabilní symbol platby, který Vás bude identifikovat. Částku prosím převeďte na účet číslo 1218703379/0800 vedený u České spořitelny. Objednávka bude expedována po přijetí platby na náš účet.

 

Kontakt

 

Studio Galaxys

Na Hledíku 286

533 52  Staré Hradiště

Tel: 603 478 039

Email: galaxys@email.cz

 

 

Důležité

 

Ceník

Katalog fontů

Způsob objednání

Obchodní podmínky

Doprava a platba

Ochrana os. údajů

 

Další služby

 

Novoročenky

Promoční oznámení

Jiné tiskoviny