Svatební oznámení - banner
Hlavní stránka s nabídkou svatebních oznámení
Svatební oznámení č.1
Svatební oznámení č.3
Svatební oznámení č.4 - kolorovaná varianta
Svatební oznámení č.2
Elektronické svatební oznámení v JPG nebo PDF

Svatební oznámení - Hlavní stránka

Tisk svatebních oznámení - Netradiční a originální motivySvatební oznámení od nás se odlišují hlavně netradičními a originálními motivy.
U nás nečekejte žádné mašličky, krajky a jiné ozdoby. Protože jsme ale přímí výrobci svatebního oznámení, můžeme vám nabídnout různé změny a barevné úpravy u všech nabízených motivů. Lze použít i váš obrázek, který graficky upravíme a zhotovíme vám originální svatební oznámení, která zcela jistě zaujmou. Samozřejmostí jsou i pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, jídelní menu, a to vše ve stejném motivu a barvách jako samotné svatební oznámení.

Objednání a doručení svatebních oznámeníZakázky na svatební oznámení přijímáme prostřednictvím on-line objednávky.
Před vlastním zhotovením vám bude do 24 hodin od přijetí objednávky zaslán náhled ke korektuře ve formátu JPG na vaši e-mailovou adresu. Pokud byste chtěli provést v grafickém návrhu nějaké změny, stačí upřesnit jaké, připravíme vám návrh nový a opět zašleme ke schválení. Jakmile nám korekturu potvrdíte, oznámení zhotovíme a odešleme maximálně do 7. pracovních dnů po připsání platby na náš účet.

Pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky a jinéKe svatebnímu oznámení vám vytiskneme jak pozvánky ke svatebnímu stolu, či večerní raut, tak jmenovky na svatební stůl, děkovné karty, nebo jídelní menu. Nic není nemožné, stačí se optat a my vám rádi vyhovíme.

Barevné obálkyKe svatebnímu oznámení si můžete objednat jak klasické bílé obálky, tak i barevné, které nabízíme v několika různých odstínech. Můžete tak sladit odstín obálky s barvou oznámení. Všechny obálky jsou ve standardním rozměru C6, nebo DL.

Elektronická verze svatebního oznámeníPokud máte zájem získat vaše svatební oznámení v elektronické podobě v tiskovém rozlišení a bez vodoznaku, můžeme Vám je uložit ve formátu JPG nebo PDF na CD a zaslat spolu s vaší zakázkou tištěných oznámení. Můžete tak rozeslat svatební oznámení svým přátelům a známým nejen v obálce běžnou poštou, ale i e-mailem.

Barevný odstín svatebního oznámení dle vašich požadavkůNelíbí se vám původní barevná varianta svatebního oznámení? Chtěli byste raději jiný odstín, který bude ladit s vaší svatební dekorací? To není žádný problém, upravíme vám jej zcela zdarma dle vašich požadavků a přání. Barevná úprava je možná u všech našich motivů. Pokud v katalogu nenaleznete barevný odstín, který by vám vyhovoval, stačí v objednávce do sekce "Doplňující zpráva" upřesnit barvu o kterou máte zájem a my vám připravíme upravený návrh a zašleme ke schválení.

Několik rad a zajímavostí o svatebním oznámeníSvatebním oznámením snoubenci oznamují široké rodině a přátelům kdy a kde se bude konat jejich svatba. Většinou se posílá ve formě graficky zpracovaných papírových kartiček. Čím dál častěji je svatební oznámení posíláno také elektronicky. Na svatebním oznámení by nemělo chybět: celé jméno ženicha, celé jméno nevěsty, datum a čas obřadu a místo konání obřadu. Spolu se svatebním oznámením se také posílá pozvánka ke svatebnímu stolu. Pokud plánujete zasedací pořádek, mohly by se vám hodit jmenovky. Můžete připojit i listinu se svatebním menu nebo s programem svatby.

Svatební oznámení vybírejte s dostatečným předstihem, nejlépe tři až čtyři měsíce před svatbou. Než objednáte počet kusů, udělejte si seznam osob, kterým chcete oznámení poslat a počítejte i s malou rezervou. Než budou oznámení zhotovena, dostanete ještě návrh ke korektuře. Pozorně zkontrolujte, jestli neobsahuje chyby a zda jsou všechny údaje uvedeny správně. Svatební oznámení se obvykle rozesílá měsíc až dva před svatbou, aby měli svatební hosté dostatek času na zařízení potřebných záležitostí.

Několik informací o násJsme malá rodinná firma, která ke své původní činnosti profesionální fotografie začala
v roce 1991 nabízet netradiční svatební oznámení. Na trhu tedy působíme již mnoho let. Upřednostňujeme osobní přístup k zákazníkovi a vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc jeho požadavkům a přáním. Za toto období naší činnosti máme tisíce spokojených lidí, kterým jsme svatební oznámení dodali, některým dokonce i vícekrát :-). Těšíme se i na VÁS a na to, že budeme moci splnit vaše sny o krásné a jedinečné svatbě.
Copyright © 2007 - Studio Galaxys  E-Mail: galaxys@email.cz
   Svatební fotograf    Japos - svatební oznámení    www.OnasiSvatbe.cz