Svatební oznámení - banner
Katalog motivů pozvánek ke svatebnímu stolu
PU-033 PU-004 PU-005
PU-032 PU-013 PU-031
PU-029 PU-016 PU-028
PU-024 PU-020 PU-022
PU-025 PU-027 PU-026
PU-030 PU-008 PU-023
Pozvánka ke svatebnímu stolu PU-26
Pozvánka ke svatebnímu stolu PU-33
Pozvánka ke svatebnímu stolu PU-04
Pozvánka ke svatebnímu stolu PU-05
Pozvánka ke svatebnímu stolu PU-32
Pozvánka ke svatebnímu stolu PU-13
Pozvánka ke svatebnímu stolu PU-31
Pozvánka ke svatebnímu stolu PU-29
Pozvánka ke svatebnímu stolu PU-16
Pozvánka ke svatebnímu stolu PU-28
Pozvánka ke svatebnímu stolu PU-024
Pozvánka ke svatebnímu stolu PU-20
Pozvánka ke svatebnímu stolu PU-22
Pozvánka ke svatebnímu stolu PU-30
Pozvánka ke svatebnímu stolu PU-08
Pozvánka ke svatebnímu stolu PU-23
Svatební oznámení - pozvánky ke stolu
Pozvánka ke svatebnímu stolu PU-25
Pozvánka ke svatebnímu stolu PU-27

Svatební oznámení - Katalog pozvánek ke stolu

Copyright © 2007 - Studio Galaxys  E-Mail: galaxys@email.cz


Zpět   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   Dále    Pozvánky ke stolu    Ukázky z vlastních motivů

Pozvánky ke svatebnímu stolu ve stejném motivu jako oznámení

Pokud nechcete volit z univerzálních motivů pozvánek, máte možnost zhotovení pozvánek ze stejného motivu jako je svatební oznámení (ukázku vidíte výše). Pozvánka ke stolu a svatební oznámení tak budou mít stejný vzhled. Minimální množství pozvánek které lze objednat je 10 ks.
Co je pozvánka ke svatebnímu stolu

Pozvánka ke svatebnímu stolu slouží jako pozvání vašich blízkých přímo na vaši svatební hostinu.  Nejčastěji se pozvánka přidává ke svatebnímu oznámení. Počet kusů pozvánek je zpravidla nižší než počet samotných svatebních oznámení. Pokud chcete oficiálně pozvat vaše přátele na večerní oslavu či raut, lze vytvořit i pro ně pozvání na určitou hodinu. Dáte jim tak najevo, že vám záleží na tom, aby s vámi přišli oslavit vaši svatbu.
Zde naleznete několik univerzálních pozvánek ke svatebnímu stolu. Většina zákazníků však upřednostňuje sladit pozvánku se svatebním oznámením a proto volí stejný motiv. Ukázka a bližší informace jsou uvedeny níže, nebo přímo u konkrétního motivu oznámení.
Orientace v katalogu a jak svatební oznámení objednat.

Na této stránce katalogu svatebních oznámení najdete miniatury, pod kterými jsou zobrazena čísla motivů. Po kliknutí na některý z nich se otevře webová stránka s detailnějším pohledem a informacemi o možných rozměrech a cenách.

Pokud si z katalogu vyberete  motiv oznámení, uveďte jeho číslo v objednávce a následně doplňte všechny potřebné informace. Vyberte si znění textů a veršů, zvolte si písmo pro jména a ostatní text, či zda máte zájem o pozvánky ke svatebnímu stolu, obálky atd. Nezapomeňte, že je možné upravit barevnost oznámení dle vašich potřeb. Jakékoliv změny uveďte vždy do sekce "Doplňující zpráva". Po kompletním vyplnění všech údajů objednávku odešlete.

Co bude následovat.

Jakmile objednávku od vás dostaneme, připravíme vám grafický návrh svatebního oznámení a zašleme ho ve formátu JPG na uvedenou emailovou adresu ke korektuře. Pokud byste chtěli provést v grafickém návrhu nějaké změny, stačí upřesnit jaké, připravíme vám návrh nový a opět zašleme ke schválení. Jakmile nám korekturu potvrdíte, oznámení zhotovíme maximálně do 5. pracovních dnů. Poté vám svatební oznámení zašleme poštou - převážně formou dobírky, ale po domluvě je možné provést platbu i předem na náš účet.

To je vše, pokud jste zde nanalezli co vás zajímá, tak nám zavolejte na telefonní číslo níže uvedené, nebo napište na náš e-mail.

Telefon: 603 478 039